10 مزیت برتر طب سوزنی برای استرس و درد محل کار

فیزیوتراپی-و-توانبخشی-کرج | طب-سوزنی-در-کرج | طب-سنتی-شمیم-سبز

10 مزیت برتر طب سوزنی برای استرس و درد محل کار

طب سوزنی برای استرس

طب سوزنی می تواند شانس موفقیت شما در محل کار را افزایش دهد و مزایای زیادی برای افزایش بهره وری شما ارائه می دهد. طب سوزنی همچنین ممکن است اثرات فیزیکی و عاطفی یک محیط کاری ناسالم یا استرس زا را کاهش دهد.

سلامتی و تندرستی شما اولویت‌هایی نیستند که منحصر به ساعاتی خارج از فضای کاری شما باشد. سلامتی یک شغل شبانه روزی است که هم با شادی و هم با بهره وری شما مرتبط است. به همین دلیل است که موفق‌ترین افراد متعهد می‌شوند که سلامت خود را ارتقا دهند و دردهای زمینه‌ای یا شرایطی را که مانع از انجام وظایف روزانه می‌شوند، درمان کنند.

مرکز درمانی طب سنتی شمیم با کادر درمانی مجرب در رشته های تخصصی داخلی و طب سنتی و  فیزیوتراپی و توانبخشی در کرج  فارغ التحصیل از مالزی ، با پروانه طبابت با ارائه بهترین خدمات درمانی در رشته‌های زیبایی، فواید فیزیوتراپی ، رفع بیماری های فشار خون ،  دیابت ، کبد چرب ، مشکلات کمر درد ،  سیاتیک ، ماساژ های لاغری ، آرامشی و … شروع بکار کرده .

کارمندان و کارفرمایان به طور یکسان در حال استفاده از استراتژی هایی برای یک محل کار سالم تر هستند که شامل خدمات تخصصی مانند طب سوزنی است که مزایای زیادی را ارائه می دهد که فراتر از مطب است.

در اینجا نگاهی به 10 مزیت برتر طب سوزنی در محل کار داریم:

1. کاهش استرس

استرس یکی از مهمترین دلایلی است که افراد به دنبال درمان طب سوزنی هستند. چه خواسته های شغلی و چه فشارهای شخصی که بر خود وارد می کنیم، تقریباً 77 درصد از ما اذعان داریم که علائم فیزیکی استرس را تجربه می کنیم. در حالی که کار یک محرک اصلی است، ثابت شده است که طب سوزنی هورمون های استرس را کاهش می دهد و خلق و خوی را متعادل می کند تا اضطراب را کاهش دهد و احساس کلی شادی را بهبود بخشد.

2. کاهش کمردرد، تنش گردن و تسکین درد مفاصل در دست ها و بازوها

صفحه‌کلید، کوله‌های سنگین، تلفن‌های همراه و وضعیت بدنی نامناسب تنها تعدادی از مقصرانی هستند که باعث ایجاد نوعی دردی می‌شوند که به روز کاری ما نفوذ می‌کند و ما را در شب بیدار نگه می‌دارد. طب سوزنی باعث تسکین درد بدون دارو و همچنین کاهش تورم و التهاب می شود.

سوزن های طب سوزنی سوزن های طب سوزنی به اندازه مو نازک و انعطاف پذیر هستند، به این معنی که وقتی وارد می شوند به سختی آنها را احساس می کنید.

فیزیوتراپی-و-توانبخشی-کرج | طب-سوزنی-در-کرج | طب-سنتی-شمیم-سبز
فیزیوتراپی-و-توانبخشی-کرج | طب-سوزنی-در-کرج | طب-سنتی-شمیم-سبز

3. تسکین سردرد

هزاران سال است که از طب سوزنی برای درمان سردرد استفاده می شود. مطالعات اخیر نشان داده است که طب سوزنی می تواند روزهای مبتلا به میگرن را کاهش دهد و ممکن است اثرات ماندگاری داشته باشد. با شایع ترین عوارض جانبی احساس سرخوشی و آرامش، طب سوزنی یک درمان انتخابی برای کسانی است که به دنبال یک گزینه کمتر تهاجمی و بدون دارو هستند.

4. کاهش فشار چشم

طب سوزنی می تواند خستگی چشم را که اغلب به تنش گردن مرتبط است، احیا کند. طب سوزنی همچنین بسیاری از بیماری های چشمی از جمله نزدیک بینی (کوته بینی)، هایپر متروپی (دور بینی)، آب مروارید، گلوکوم، پیرچشمی، آستیگماتیسم، آمبلیوپی (تنبلی چشم)، دوبینی، کوررنگی و شب کوری را درمان می کند.

دوبینی، کور رنگی و شب کوری.

5. بهبود سیستم ایمنی و کاهش روزهای بیماری

طب سوزنی می تواند با تقویت سیستم ایمنی بدن به مبارزه با عوامل بیماری زا کمک کند. درمان طب سوزنی همچنین می‌تواند طول مدت سرماخوردگی را کاهش دهد و علائم ناتوان‌کننده‌ای را که باعث می‌شود شما احساس بدبختی و دوری از کار را حفظ کنید، کاهش دهد

6. افزایش وضوح ذهنی و افزایش انرژی

بیماران طب سوزنی افزایش وضوح ذهنی را گزارش می دهند و اغلب افزایش انرژی را تجربه می کنند. بهبود خواب یک مزیت اضافی است، به همین دلیل است که از طب سوزنی برای درمان اختلالات خواب مانند بی خوابی استفاده می شود.

برای عضویت و مشاهده صفحه اینستاگرام طب سنتی شمیم اینجا کلیلک کنید.

7. رهایی از شرایط گوارشی

ارتباط بین سلامت دستگاه گوارش و سلامت کلی اجتناب ناپذیر است. طب سوزنی می تواند به طور موثری سیستم گوارشی را تنظیم کند، که خبر خوبی برای کسانی است که دچار مشکلات گوارشی هستند.

8. تسکین آلرژی

طب سوزنی می تواند در پیشگیری از آلرژی کلیدی باشد، اما مهم است که قبل از شروع فصل آلرژی، درمانی برای تقویت بدن شما باشد. طب سوزنی همچنین ممکن است علائم آلرژی را کاهش دهد و می تواند به جای آنتی هیستامین ها یا همراه با آن استفاده شود.

فیزیوتراپی چیست؟

فواید طب سوزنی
فواید طب سوزنی

9. کاهش میل به سیگار

طب سوزنی می تواند در مسیر ترک یا کاهش عادات سیگار موثر باشد. علاوه بر کمک به کاهش عصبانیت، کاهش هوس و کاهش تحریک پذیری، ترمیم بافت ریه را در عین افزایش آرامش و سم زدایی در بدن افزایش می دهد.

10. آسیب کمتر به بدن

به دلیل فشارهای مکرر آسیب های استرس مکرر برخی از شایع ترین آسیب های شغلی هستند و می توانند منجر به تعداد زیادی از روزهای دوری از کار شوند. طب سوزنی در درمان آسیب های استرس مکرر موثر است و می تواند نیاز به جراحی یا دارو را برطرف کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طب سوزنی با رتبه برتر ما در شیکاگو، یا پرس و جو در مورد برنامه های سلامت شرکتی ما، برای مشاوره رایگان به ما مراجعه کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر با متخصصان ومشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X