فیزیوتراپی

فواید فیزیوتراپی

انجام برنامه‌های فیزیوتراپی به طور منظم می‌تواند در کاهش اثرات خونریزی به داخل مفصل‌ها تأثیر زیادی داشته باشد. خونریزی‌ها مفصلی می‌تواند منجر به آسیب‌دیدگی دائمی مفصل‌ها و نیاز به انجام عمل جراحی شود.
همچنین از فیزیوتراپی بعد از عمل‌های جراحی با هدف تسریع در روند بهبود آسیب‌دیدگی‌ها و کمک به تحرک هر چه سریع‌تر بیمار استفاده می‌شود. علاوه بر آن، فیزیوتراپی زمینه مناسبی را برای تشخیص تغییراتی که در وضعیت آسیب‌دیدگی‌های بیمار اتفاق می‌افتد فراهم می‌سازد و غالباً به این طریق می‌توان تغییرات احتمالی را قبل از آنکه خود بیمار متوجه آن شود، تشخیص داد.


یکی از روش‌های درمانی مورد استفاده و توصیه شده در طب فیزیکی و توانبخشی، درمان‌های فیزیوتراپی است. درمان‌های فیزیوتراپی انواع مختلفی دارد که نوع مناسب آن برای شما به شرایط عضلانی یا اسکلتی شما بستگی خواهد داشت. درمان‌های فیزیوتراپی اغلب به صورت اختصاصی برای هر بیمار طراحی و برنامه‌ریزی می‌شود و ممکن است برای فرد دیگری که به همین عارضه دچار شده است، به این شکل نباشد. در واقع برنامه درمانی شما بر اساس مشکلات و اهداف خاص شما به صورت اختصاصی تهیه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت می‌توانید با شماره 09126642624  تماس حاصل فرمایید.

لینک های مفید:

فیزیوتراپی و توانبخشی کرج

طب سوزنی کرج

طب سنتی کرج

جهت ارتباط با مرکز تخصصی طب سنتی شمیم به بخش تماس با ما مراجعه کنید و از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X