چه مسیرهای آموزشی برای فیزیوتراپی جایگزینی در دسترس است؟

فیزیوتراپی و توانبخشی کرج | طب سوزنی در کرج

چه مسیرهای آموزشی برای فیزیوتراپی جایگزینی در دسترس است؟

متخصص فیزیوتراپی

سیستم جدیدی معرفی شده است که به این معنی است که متخصصان مراقبت های بهداشتی مسیر آسان تری برای تغییر منطقه اختصاصی خود دارند. این سیستم جدید به فیزیوتراپیست ها این امکان را می دهد که بر اساس تجربه و صلاحیت های خود دوره های آموزشی را تکمیل کنند. همچنین فرصت‌های گسترده‌تری برای افرادی ایجاد می‌کند که ممکن است آنقدر زمان برای آموزش نداشته باشند که می‌توانند آن را با مسئولیت‌های دیگر خود تطبیق دهند.

اگر نمی‌خواهید پزشک شوید، اما همچنان می‌خواهید مهارت‌ها و دانش خود را در صنعت مراقبت‌های بهداشتی گسترش دهید، این‌ها برخی از گزینه‌های موجود هستند:

پزشک بالینی پیشرفته

NHS سطحی از عمل را معرفی کرده است تا به متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند فیزیوتراپیست ها اجازه دهد تا دامنه فعالیت خود را گسترش دهند. این برای متخصصانی که در سطح کارشناسی ارشد یا معادل آن تحصیل کرده اند در دسترس است. دوره های کارآموزی برای فیزیوتراپیست ها برای کمک به توسعه حرفه آنها و ارائه پشتیبانی تخصصی تر برای مطابقت با نیازهای مشتری در دسترس است. مدرک ACP می تواند یک فیزیوتراپیست را به سمت تبدیل شدن به یک پزشک اولین تماس سوق دهد، یک متخصص مراقبت های بهداشتی که می تواند بیماران را بدون نیاز به ارجاع از پزشک عمومی درمان کند.

مرکز درمانی طب سنتی شمیم با کادر درمانی مجرب در رشته های تخصصی داخلی و طب سنتی و  فیزیوتراپی و توانبخشی در کرج شروع بکار کرده و تا الان افتخار دارد توانسته با تلفیق طب رایج با طب سنتی بهترین نتایج درمانی را بدست آورده و موجبات رضایت عزیزان استان کرج و دیگر مراجعین میهمان از شهرستان ها را بدست آورد.

CPD

CPD بخش مهمی از آموزش و توسعه فیزیوتراپیست برای حفظ مهارت های فعلی و کسب دانش جدید است. مزایا شامل آگاهی بهتر از صنعت مراقبت های بهداشتی، فرصت هایی برای ایجاد شبکه با افراد در همان صنعت و یادگیری از آنها و افزایش اعتبار به عنوان یک پزشک است. برای اطلاعات بیشتر در مورد CPD برای فیزیوتراپیست ها، راهنمای عمیق ما را بررسی کنید. فیزیوتراپیست ها ملزم به انجام CPD به ارزش 30 ساعت در سال و ارائه سابقه برای شورای حرفه های بهداشت و مراقبت هستند.

ما طیف وسیعی از دوره‌های CPD را برای فیزیوتراپیست‌ها در دسترس داریم که به شما امکان می‌دهد تا عمل خود را به سطح بالاتری ببرید و به شما امکان می‌دهد طیف وسیع‌تری از درمان‌ها را برای بیماران خود ارائه دهید. آکادمی بریز دوره هایی را در زمینه طب سوزنی و سوزن خشک، یوگا، ماساژ ورزشی و قدرت و تهویه ارائه می دهد. امروز نگاهی آنلاین بیندازید تا بیشتر بدانید.

فیزیوتراپیست ها چه مدارک مرتبطی دارند؟

فیزیوتراپیست ها به حداقل مدرک لیسانس در انگلستان نیاز دارند. دوره کارشناسی فیزیوتراپی می تواند 3-6 سال طول بکشد و شامل برخی از جنبه های یادگیری عملی است. برخی از فیزیوتراپیست ها ممکن است تصمیم بگیرند که یادگیری و پیشرفت خود را با آموزش عالی ادامه دهند. این می تواند یک مدرک کارشناسی ارشد 2 ساله یا یک دوره کارآموزی باشد که در آن حداقل 30 ساعت در هفته در یک محیط کاری کار می کنند.

پس از اتمام تحصیلات خود، یک دانش آموز باید در شورای حرفه های بهداشت و مراقبت (HCPC) ثبت نام کند تا بتواند به طور قانونی تمرین فیزیوتراپی را آغاز کند. CPD باید در طول دوره تمدید 2 ساله تکمیل شود تا ثابت شود که در حال توسعه مهارت های خود هستند و هنوز برای تمرین مناسب هستند. هرچه سطح تحصیلات یک فیزیوتراپیست بالاتر باشد، گروه حقوقی بالاتری دارد.

برای یک راهنمای عمیق تر در مورد مدارک مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک فیزیوتراپیست مجاز در بریتانیا، وبلاگ اخیر ما را بخوانید.

فیزیوتراپیست ها برای پزشک شدن به چه مدارک اضافی نیاز دارند؟

برای دکتر شدن در انگلستان، بدون در نظر گرفتن تجربه و مدارک فیزیوتراپی، باید مدرک پزشکی خود را تکمیل کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، مسیرهای آموزشی جایگزین نیز برای گسترش مهارت ها و دانش شما در صنعت مانند دوره های CPD وجود دارد. با این حال اینها برای تبدیل شدن به یک دکتر کامل کافی نیستند.

برای عضویت و مشاهده صفحه اینستاگرام طب سنتی شمیم اینجا کلیلک کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر با متخصصان ومشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X